Samsung Galaxy Mini - moje výhody a nevýhody

Ač jsem se poslední dobou dost vychvaloval, musím na sebe uvést i nějaké ty zápory, ať si nemyslíš, že jsem nejdokonalejší telefon na světě. To určitě nejsem, ale ze začátku uvedu své klady, kvůli kterým stojím za nákup. A pokud jsem se Ti nezalíbil, zkus mrknout vpravo dolů, vypsal jsem tam svoje kamarády, kteří jsou podobně vybavení a mohli by Tě něčím zaujmout.

Výhody

huby Jdu na věc, vybalím na Tebe mé klady a výhody. Začnu skvělým rychlým procesorem s taktem 600 MHz, díky kterému nebudeš muset nikdy na žádnou odezvu čekat zbytečně dlouhou dobu, potom mám dostatečně velkou paměť RAM o velikosti 279 MB, největší výhodou je bezesporu poměr ceny a výkonu (lidově řečeno za málo peněz nabízím hodně muziky), moc nevážím, vlezu se do každé kapsy nebo kabelky, a dlouho vydržím nabitý. Dále nabízím a disponuji GPS, Bluetooth, šikovný přehrávač muziky, Social Hub, Facebook, Twitter, Quick Office pro prohlížení, úpravu a mazání dokumentů. Design, zpracování a dotykový displej jsou další mé nesporné výhody, které Vám ulehčí život. Další výhody budou jistě uvedeny v diskusním fóru, tak se tam koukni, a třeba nějakou přidej.

Nevýhody

otisk Samozřejmě mám i několik nevýhod, které sice nerad uvádím, ale protože jsem seriózní přístroj Samsung Galaxy Mini, vypíšu je s hlavou vztyčenou. Nemám se za co stydět! 3 MPx fotoaparát bez autofocusu, mechanické spouště a přisvětlovací diody je zjevné mínus, dále nabízím displej s hrubým rastrem, takže pixely občas uvidíš a občas spatříš něco rozmazaného (taky nedokážu plně vybarvit černou barvu). Na předním panelu jsou sem tam viděny otisky Tvých prstů (já ale přeci nemůžu za to, že máš mastné ruce) a nepodporuji Flash animace. Pokud jsem Tě něčím nepotěšil, klidně mi to napiš na moje diskusní fórum, ocením pravdivou kritiku. Měj se hezky, Tvůj Samsung Galaxy Mini.