Samsung Galaxy Mini - vybavení a funkce telefonu

Pojď se mnou odhalit mé nejtajnější technické funkce, vlastnosti a specifikace, kterými disponuji. Za cenu, za jakou se prodávám, toho nabízím opravdu hodně, takže nebudu zbytečně zdržovat a vše důležité na Tebe vysypu. Pokud bych na něco zapomněl, určitě se ozvi do diskusního fóra.

Ukaž své emoce, pocity a identitu

galaxy mini Díky tomu, že jsem zkonstruovaný do kompaktního designu a osazen živými postraními barvami Tě budu reprezentovat kamkoli se mnou přijdeš. Samsung Galaxy Mini jednoduše představuje ideální úvod do světa úžasných smartphonů, takže je to pro Tebe něco jako večírek na uvítanou, pokud se smartphonem začínáš, a bojíš se všech funkcí. Ničeho se neboj, pořiď si mě a uvidíš, jak lehké a intuitivní je mě ovládat a zpříjemňovat si tak život. Poskytuji snadnou mobilitu a ergonomické pohodlí. Jsem ztělesněním produktivity a výborného výkonu, ukaž svůj styl!

Procesor, RAM, baterie

baterky Rychlých a svižných reakcí se ve svém telefonu Samsung Galaxy S2 nemusíš obávat, srdce mi do žil pumpuje rychlostí 600 MHz, takže se nezasenku ani při náročnější hře a při více spuštěných aplikacích. 279 MB - tolik megabajtů mám v paměti RAM, takže Tě nikdy nezapomenu na nic upozornit a všechno si budu do posledního dne přesně pamatovat. Ještě lepší zprávu pro Tebe mám ohledně baterie. Vzhledem k tomu, že můj displej není nějak extra velký, nabízím dostačující baterii o kapacitě 1 200 mAh, která Ti zaručí, že zůstanu dlouho nabitý a připravený k akci. Výrobci udávají výdrž (3G) až 440 hodin. Tak schválně, mají pravdu? Napiš mi do diskusního fóra, ať to vědí i ostatní uživatelé.

Displej Samsung Galaxy Mini

Abys měl představu, na jaký displej se budeš koukat, až mě začneš poprvé ovládat, pak Ti o něm něco napíšu. Předem Ti ale říkám, že se o SuperAMOLED+ (jako má můj brácha Samsung Galaxy S2) jednat určitě nemůže, neboť bych stál o pěkných pár tisíc navíc. Budeš se u mě muset spokojit s úhlopříčkou 3,14‘‘ a QVGA displejem o rozlišení skromných 240x320 bodů. Moc mě nepotěšilo, když jsem se dozvěděl, že budu mít právě toto rozlišení, ale teď už s tím nic nenadělám. Někdy se Ti podaří rozeznat rozmazanější písmo a na sluníčku budeš mít pravděpodobně problémy s čitelností. Ale vlastním třeba akcelerometr, díky kterému se sám přetáčím do strany, na kterou mě nahneš. A díky proximity senzoru vždy k přiložení k uchu zhasnu (ať Ti šetřím baterii). Menší rozměr určitě ocení dámy, viďte?

Youtube.com kdykoli budeš mít náladu

youtube Pokud si ke mně pořídíš dobrý tarif internetu v mobilu od svého operátora, můžeš si užívat surfování po internetu téměř bez omezení. Avšak pokud budeš mít možnost připojit se přes Wi-Fi, určitě toho využij. Nejen že budu videa třeba na youtube.com načítat rychleji, nebudeš vlastně omezován ani žádným FUP limitem. Tak toho využij a surfuj se svým Samsung Galaxy Mini každou volnou chvíli.

SWYPE a Social Hub - dokonalá kombinace

swype Technologii SWYPE už možná znáš, pokud ne, zevrubně Ti ji popíši. Slouží k pohodlnému psaní na mé virtuální QWERTY klávesnici. Pokud jsi v tom zběhlý/á, píšeš zprávy určitě rychleji a pohodlněji. Princip fungování je takový, že namísto klikání na každé písmenko zvlášť, po nich jen přejíždíš a já potom sám rozpoznám, co jsi vlastně chtěl napsat. Zadáváš text postupným spojováním bodů (písmen) plynulým pohybem prstu. Přičtu-li k tomu nainstalovaný Social Hub, máš ideální prostor pro vyzkoušení této psaní technologie. Social Hub totiž slouží k nashromáždění veškeré Tvé sociální konverzace, ať už z e-mailu, Facebooku, Twitteru nebo obyčejných SMS/MMS zpráv. Zůstat v kontaktu se svými přáteli nebylo nikdy snazší než se mnou, smartphonem Samsung Galaxy Mini.

Android 2.2.1 s nadstavbou TouchWiz 3.0

android Jsem možná menší a kompaktnější, ale s obrovskými schopnostmi. Běžím na operačním systému Android a mám v sobě zabudované mobilní služby od Googlu, čímž se přes mě můžeš snadno dostat k Gmailu, Gtalku, mapám Google a podobně. A pokud nebude stačit to, co najdeš předinstalované přímo v mobilu, skoč se podívat na Android Market, kde máš na výběr z více než 100 000 aplikací, her, tapet, schémat, muziky a všeho dalšího. To už je poměrně velká motivace, ne? Zvládnu přehrát všechno, vyzkoušej si, že se nemám se jménem Samsung Galaxy Mini za co stydět.

3 MPx fotoaparát

foto Pochopitelně mi museli zabudovat menší rozlišení fotoaparátu, když jsem tak malý. Pánové z konstrukce se rozhodli pro 3 MPx s maximálním rozlišením 2 048 x 1 536. Zapomněli mi však přidat automatické ostření a mechanickou spoušť fotoaparátu, což mě velmi zamrzelo. Bohužel neočekávej ani přisvětlovací diodu (ale tu nemá ani můj brácha Samsung Galaxy S, takže mě to tak nemrzí). Základní možnosti nastavení focení v sobě zabudované mám, ale není to žádný zázrak. Sečteno podtrženo, fotit se mnou můžeš, ale nečekej závratné kvality. Video umím taky nahrávat, tam můžeš použít dokonce digitální zoom. Veškeré fotografie nebo videa můžeš posílat jedním klikem na internet, tak to někdy vyzkoušej!