Samsung Galaxy Mini - tapety - hry - videa

Pokud ses proklikal/a až sem, nejspíš hledáš nějaké tapety, hry nebo videa ke stažení zdarma. Chci být inovátorský, tak jsem vytvořil jednu stránku pro všechny tyto činnosti - ať je všechno přehledné a jednoduše dostupné. Pokud sis prošel i Android Market ve svém telefonu a stále hledáš něco nového, připrav se na skvělý zážitek, který Ti přinesu. A kdyby sis přeci jen nic nevybral, napiš mi do diskusního fóra (vpravo), ať vím, co na těchto stránkách zlepšit. Díky, Tvůj Samsung Galaxy Mini.

Tapety

Pokud Tě různé tapety omrzely, využij mé dobrosrdečnosti a stáhni si nové, neokoukané tapety přímo z tohoto webu. Nezapomeň, že mám rozlišení displeje 240x320 bodů, takže hledej právě tohle rozlišení, ať se Ti obrázky a tapety zobrazují přesně tak, jak mají.

tapeta tapeta tapeta
tapeta tapeta tapeta

Navíc Ti sem dohodím skvělou stránku, kde jsou různé tapety 240x320 ke stažení. Určitě si vybereš.

Hry

Přestože mám menší displej, hrát hry na mě samozřejmě můžeš taky. Spoustu z nich můžeš stáhnout na Android Marketu nebo různě po internetu, takže jsou vlastně Tvé možnosti neomezené. Spolu s kvalitním procesorem a pamětí RAM se žádné hry nezaleknu ani já. Navíc je u každé z nich hodnocení a zevrubný popis, takže budeš předem vědět, co vlastně stahuješ. Hledej hry, na které máš náladu, těším se na společnou spolupráci, Samsung Galaxy Mini.

hry

Videa

Můžeš si ve mně přehrávat videa, seriály, filmy nebo dokumenty, já Ti však v této sekci žádná videa ke stažení nenabídnu, naopak se Ti ukážu tváří v tvář díky videorecenzi od chlapců z mobilenet.cz, kde mě můžeš spatřit a porovnat, jestli umím to, co jsem o sobě na těchto webových stránkách psal. Po podívání a zhodnocení se ještě zapoj do diskuse na mém diskusním fóru. Najdeš tam určitě spoustu informací ohledně různých her, tapet, schémat a podobně.