Samsung Galaxy Mini - příslušenství

Pokud si mě pořídíš, určitě bys rád, abych Ti vydržel sloužit, co nejdéle to půjde. Jsem toho schopen, musíš mě však patřičně ochránit před nebezpečím, které na mě všude číhá. Vybral jsem Ti pár příslušenství, které se ke mně hodí. Navíc jsem je uspořádal podle ceny, takže máš vždy to nejlevnější a nejlepší, co můžeš pořídit na internetu.

Screenshield fólie na displej pro Samsung Galaxy Mini

Každou chvíli mi hrozí nebezpečí poškrábání, ať už díky tomu, že si mě strkáš do kapsy, kabelky, nebo Ti nechtěně vypadnu z ruky. Pořiď si tuto skvělou ochranu displeje a doživotní zárukou, která mě před odřením precizně ochrání.

Screenshield fólie na displej pro Samsung Galaxy mini (S5570) lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung EHS48E - hadsfree set pro Samsung Galaxy Mini

K poslouchání písniček se Ti určitě budou hodit tato stylová sluchátka, která se navíc prodávají za cenu nižší než 100 korun, takže by byla hloupost si je nepořídit. Využiješ je při cestování městskou hromadnou dopravou, přitom nebudeš muzikou rušit spolucestující.

Samsung EHS48E lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pouzdro Celly Sily Samsung Galaxy Mini - černé

Protiskluzové silikonové pouzdro je další skvělá věc, kterou si ke mně můžeš přikoupit. Ochrání mě celého, navíc je děláno přesně na moji míru.

Pouzdro CELLY SILY SAMSUNG I5800 GALAXY MINI černé lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Držák Haicom pro Samsung Galaxy Mini

Tento držák do auta je výhodná koupě pro ty, kteří často cestují a chtějí mě mít pořád na očích (třeba pokud jim budu pomáhat při navigaci). Držák můžeš připevnit kamkoli se Ti zlíbí, třeba i na svůj monitor od počítače.

Držák HAICOM Samsung Galaxy mini lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Náhradní baterie pro Samsung Galaxy Mini

Sice jsem říkal, že vydržím hodně, ale proč si pro jistotu nepřikoupit náhradní originální baterii, díky které se už nikdy nebudeš muset bát o moji výdrž? Vydrží až 1 200 nabíjecích cyklů.

Baterie Samsung EB494353VU lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>